EO Genius + EO Hub
EO Genius - išmaniausias sprendimas Jūsų verslui

EO Genius tai išmani iki 22kW galios greito įkrovimo elektromobilių įkrovimo stotelė, skirta verslui, viešoms erdvėms ir automobilių parkams aptarnauti. EO Genius tai išmani EO Basic įkrovimo stotelės versija užtikrinsianti, kad jūsų klientų ar įmonės elektromobilių parkas būtų visuomet pilnai įkrautas ir pasiruošęs darbui.

EO Genius komplektuojama kartu su EO Hub įrenginiu, kuris lyg super smegenys galinčios valdyti iki 30 EO Genius elektromobilių įkrovimo stotelių ir sudarančios galimybę vienu metu įkrauti iki 30 elektromobilių. EO Hub stebi objekto kuriame sumontuotos elektromobilių įkrovimo stotelės elektros energijos suvartojimą realiu laiku ir "laisvą" elektros įvado galią paskirsto į įkrovimo stoteles, taip, kad būtų išlaikytas suvartojamos elektros energijos balansas objekte, o pastato elektros įvadas nebūtų perkrautas ir elektromobiliai būtų įkraunami nepertraukiamai.

EO Hub elektromobilių įkrovimo stotelės verslui

Visų objekte prie EO Hub prijungtų EO Genius elektromobilių įkrovimo stotelių tinklas valdomas per EO Cloud debesies pagrindu veikiančia įkrovimo stotelių valdymo sistemą. EO Cloud leidžia stebėti visų objekte sumontuotų įkroviklių būseną, atlikti įkroviklių diagnostiką, nuotoliniu būdu išjungti / įjungti ir perkrauti įkroviklį, stebėti kraunamų elektromobilių įkrovos lygį, krovimo laiką ir suvartotos elektros energijos kiekį konkrečiam automobiliui įkrauti.

EO Cloud elektromobilių įkrovimo stotelė verslui

EO Cloud elektromobilių įkrovimo stotelių valdymo sistemoje gali būti registruojami įmonės darbuotojai ar klientai besinaudojantys įkrovimo stotelių tinklu, kiekvienam registruotam vartotojui suteikiama RFID atpažinimo kortelė ar prisijungimas prie EO App programėlės, kurios pagalba aktyvuojamas elektromobilio įkroviklis ir pradedama įkrovimo sesija. Remiantis EO Cloud pateikiama informacija galima nustatyti kiek elektros energijos konkretus darbuotojas ar klientas suvartojo elektromobiliui įkrauti per visą įkrovimo sesiją ar sesijas. Tokiu būdu įkrovimo sesijos gali būti apmokestinamos, o atsiskaitymai atliekami per EO App programėlę vos tik baigus krovimo sesiją.

Teirautis EO Genius + EO Hub kainos

Kontaktai:
+370-641-85555
info@oktus.lt

Darbo laikas:
Pirmadienis - Sekmadienis
08:00 - 20:00

Visos teisės saugomos. 2022 MB„OKTUS“