Tai ką verta žinoti prieš įsigyjant
elektromobilio įkrovimo stotelę
Kokią EV įkrovimo stotelę pasirinkti?

Jūsų elektromobilis greičiausiai pakraunamas, kai maksimaliai išnaudojama elektromobilio baterijos krovimo galia, tai reiškia, kad krovimo stotelės galia turi būti didesnė arba lygi elektromobilio baterijos krovimo galiai, kad elektromobilis būtų įkrautas maksimaliai greitai.

Ar elektros įvado galia pakankama?

Norint įsirengti elektromobilių įkrovimo stotelę būtina įsitikinti, kad elektros įvado galia Jūsų name yra pakankama įkrovimo stotelei aptarnauti. Elektros įvado galia turi būti didesnė arba lygi krovimo stotelės galiai. Pasitikrinti esamo įvado name maksimalią leistiną galią galite paskambinę į ESO telefonu 1852 arba Ignitis savitarnos svetainėje. Jei elektros įvado galia yra nepakankama, reikia kreiptis į ESO dėl įvado galios padidinimo.

Įkrovimo stotelės montavimas

Atliekant elektromobilio įkrovimo stotelės montavimo darbus, namo elektros paskirstymo skyde įrengiamas atskiras automatinis išjungėjas ir srovės nuotėkio relė, nuo elektros skydo iki krovimo stotelės montavimo vietos nuvedamas maitinimo kabelis, stotelė sumontuojama ant pastato sienos ar specialaus stovo ir prijungiama prie elektros tinklo.

Gyvenantiems daugiabutyje

Norint įsirengti elektromobilio įkrovimo stotelę daugiabutyje, būtina turėti nuosavybės teisę ar kitu teisiniu pagrindu priklausančią stovėjimo vietą ir kitų namo gyventojų arba namo administratoriaus sutikimą elektromobilių įkrovimo stotelės įrengimui.

Kontaktai:
+370-641-85555
info@oktus.lt

Darbo laikas:
Pirmadienis - Sekmadienis
08:00 - 20:00

Visos teisės saugomos. 2022 MB„OKTUS“